Informativní tabule: Prostor monitorován

Kód: 33-IJ20
ZdarmaZdarma 920 Kč –9 %
Informativní tabule: Prostor monitorován
920 Kč –9 % 833 Kč / ks 1 008 Kč včetně DPH
Skladem

Informační tabule, která slouží pro vyšší ochranu majetku ve firmách i v domácnostech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informativní tabule "Prostor monitorován.."

Tato bezpečnostní tabulka upozorňuje, že je daný prostor monitorován bezpečnostními kamerami nebo jsou v objektu fotopasti. Výrazně se tak snižuje riziko vykradení nebo vniknutí cizí osoby na soukromý pozemek.

Velikost: 500 x 500 mm
Materiál: FeZn, fólie tř.1
Hmotnost: 2 kg
 
 

K informativní tabuli si můžete přiobjednat

 

Boční umístění

Nejmenší vodorovná vzdálenost bližšího okraje svislé značky, dopravního zařízení včetně jejich nosné konstrukce od vnějšího okraje zpevněné části krajnice, případně od vozovky (u pozemní komunikace bez zpevněné části krajnice), je 0,50 m; největší vzdálenost je 2,00 m. Ve výjimečných případech je možno v obci (na pozemní komunikaci bez krajnice) nejmenší vzdálenost snížit na 0,30 m.
 

Výškové umístění

Spodní okraj nejníže umístěné standardní stálé značky (včetně dodatkové tabulky) je nejméně 1,20 m nad úrovní vozovky. Spodní okraj velkoplošné značky je nejméně 1,50 m nad úrovní vozovky.
 
V místě, kde je v odůvodněném případě nutno značku umístit do průchozího prostoru pro pěší, je spodní okraj nejníže umístěné značky (včetně dodatkové tabulky) ve výšce nejméně 2,20 m. V místě, kde je v odůvodněném případě nutno umístit značku do průjezdního prostoru pro cyklisty, je spodní okraj nejníže umístěné značky (včetně dodatkové tabulky) ve výšce 2,50 m nad úrovní stezky pro cyklisty nebo stezky pro cyklisty a chodce. Spodní okraj nejníže umístěné značky může být nejvýše 2,70 m nad úrovní vozovky, stezky nebo terénu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: