Informativní tabule: Vstup na vlastní nebezpečí

Kód: 33-IJ19
ZdarmaZdarma 920 Kč –5 %
Informativní tabule: Vstup na vlastní nebezpečí
920 Kč –5 % 874 Kč / ks 1 058 Kč včetně DPH
Skladem

Informativní značka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informativní tabule "V obci platí zákaz podomního prodeje včetně služeb"

Informativní textová tabule má oznamovací charakter. Tabulky mají za úkol informovat návštěvníky obce o zdejších nařízeních či vymoženostech. Většina obcí/měst chce svým občanům zajistit co největší komfort, a proto využívá instalace informativních tabulek na začátek obce/města. 
Nejčastěji volené nápisy na informativních tabulkách jsou: "Zákaz podomního prodeje včetně služeb", "Obec/město je střežena kamerovým systémem se záznamem", "Měření rychlosti" apod.

Vzhledem k tomu, že každá obec/město má jiné požadavky a představy na informativní tabulky, je možno tabulky vyrobit dle představ a zadání zákazníka.

Velikost: 500 x 500 mm
Materiál: FeZn, fólie tř.1
Hmotnost: 2 kg
 
 

K informativní tabuli si můžete přiobjednat

 

Boční umístění

Nejmenší vodorovná vzdálenost bližšího okraje svislé značky, dopravního zařízení včetně jejich nosné konstrukce od vnějšího okraje zpevněné části krajnice, případně od vozovky (u pozemní komunikace bez zpevněné části krajnice), je 0,50 m; největší vzdálenost je 2,00 m. Ve výjimečných případech je možno v obci (na pozemní komunikaci bez krajnice) nejmenší vzdálenost snížit na 0,30 m.
 

Výškové umístění

Spodní okraj nejníže umístěné standardní stálé značky (včetně dodatkové tabulky) je nejméně 1,20 m nad úrovní vozovky. Spodní okraj velkoplošné značky je nejméně 1,50 m nad úrovní vozovky.
 
V místě, kde je v odůvodněném případě nutno značku umístit do průchozího prostoru pro pěší, je spodní okraj nejníže umístěné značky (včetně dodatkové tabulky) ve výšce nejméně 2,20 m. V místě, kde je v odůvodněném případě nutno umístit značku do průjezdního prostoru pro cyklisty, je spodní okraj nejníže umístěné značky (včetně dodatkové tabulky) ve výšce 2,50 m nad úrovní stezky pro cyklisty nebo stezky pro cyklisty a chodce. Spodní okraj nejníže umístěné značky může být nejvýše 2,70 m nad úrovní vozovky, stezky nebo terénu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: