Značka "Zákaz vjezdu všech vozidel (v obou směrech)"

Kód: 33-B1
ZdarmaZdarma 1 020 Kč –1 %
Značka "Zákaz vjezdu všech vozidel (v obou směrech)"
1 020 Kč –1 % 1 014 Kč / ks 1 227 Kč včetně DPH
Skladem

Zákazová značka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopravní značka "Zákaz vjezdu všech vozidel (v obou směrech)"

Tato dopravní značka se užívá ke stanovení zákazu vjezdu pro všechny druhy vozidel z obou směrů jízdy. Dopravní značka se umísťuje tam, kde zákaz začíná.

Velikost: Ø 700 mm
Materiál: FeZn, fólie tř.1
Hmotnost: 2 kg

 

K dopravní značce si můžete přiobjednat

 

Boční umístění

Nejmenší vodorovná vzdálenost bližšího okraje svislé značky, dopravního zařízení včetně jejich nosné konstrukce od vnějšího okraje zpevněné části krajnice, případně od vozovky (u pozemní komunikace bez zpevněné části krajnice), je 0,50 m; největší vzdálenost je 2,00 m. Ve výjimečných případech je možno v obci (na pozemní komunikaci bez krajnice) nejmenší vzdálenost snížit na 0,30 m.
 

Výškové umístění

Spodní okraj nejníže umístěné standardní stálé značky (včetně dodatkové tabulky) je nejméně 1,20 m nad úrovní vozovky. Spodní okraj velkoplošné značky je nejméně 1,50 m nad úrovní vozovky.
 
V místě, kde je v odůvodněném případě nutno značku umístit do průchozího prostoru pro pěší, je spodní okraj nejníže umístěné značky (včetně dodatkové tabulky) ve výšce nejméně 2,20 m. V místě, kde je v odůvodněném případě nutno umístit značku do průjezdního prostoru pro cyklisty, je spodní okraj nejníže umístěné značky (včetně dodatkové tabulky) ve výšce 2,50 m nad úrovní stezky pro cyklisty nebo stezky pro cyklisty a chodce. Spodní okraj nejníže umístěné značky může být nejvýše 2,70 m nad úrovní vozovky, stezky nebo terénu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: