Pružinové houpadlo pro děti - Ryba Nemo

Kód: 0202
ZdarmaZdarma
Pružinové houpadlo pro děti - Ryba Nemo
10 985 Kč / ks 13 292 Kč včetně DPH
Skladem

Krásné houpadlo pro děti je ideálním herním prvkem nejen do vaší školky, ale i na různá dětská hřiště!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Certifikované houpadlo Ryba Nemo

Tato houpadla pro děti patří do každé školky, na dětské hřiště, ale i na soukromou zahradu.
Hlavní výhodou našich pružinových houpadel je použitý materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Jedná se o makromolekulární vysoce odolný a plně probarvený plast tzv. HDPE, vyrobený v Německu. Spodní část houpadla je povrchově ošetřena žárovým zinkem, který zaručuje životnost materiálu až několik desítek let. Pružina houpadla je práškově lakovaná a následně vypalovaná za vysokých teplot, což zaručuje vysokou kvalitu.
 

Návod instalace houpadla

Instalace je velice snadná a nevyžaduje žádné betonování. Stačí vyhloubit jámu o velikosti cca 500 x 500 mm v místě kde chcete houpadlo umístit. Spodní konstrukci vložíte do jámy a zasypete zeminou. Takto instalované houpadlo je v souladu s normou a dokážete si jej instalovat sami. Případně, pokud máte strach, že to sami nezvládnete, rádi vám pomůžeme.
 

Technické parametry

Doporučený věk 3 až 10 let
Maximální hmotnost uživatele: 50 kg
Rozměr nadzemní části: 1 100 × 260 × 900 mm
Maximální výška volného pádu: 500 mm

Podle technické normy ČSN EN 1176-6 ed.2 Zařízení a povrch dětského hřiště-část 6: Další specifické bezpečnostní požadavky a zkušební metody pro kolébačky s účinností od 31.10.2018 nejsou kolébačky (houpačky na pružině) typu 2,3 a 4 (vyrábíme typ 2) klasifikovány jako vybavení s nuceným pohybem. Proto mohou být umístěny nejméně 1,5 m od sebe a dopadové plochy/prostory pádu těchto herních zařízení se smějí překrývat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: