Zkušební verze webu, případně objednávejte na www.profiba.cz

Nádoba na posyp 110 l s výsypem

Kód: 1201
Akce Tip
ZdarmaZdarma 4 980 Kč –16 %
nadoba bedna na zimni posyp pisek 1 1
4 980 Kč –16 % 4 190 Kč / ks 5 069,90 Kč včetně DPH
Skladem

Vysoce kvalitní nádoba na sůl a písek ze sklolaminátu. Nabízíme ve velikostech 110 až 1 100 litrů. Nejoblíbenější typ posypové nádoby v ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádoby na zimní posyp 110 litrů s výsypem

Nádoba na zimní posyp, také označována jako box na sůl či bedna na štěrk. Jak z názvu vyplývá jedná se o nádobu na zimní posyp. Jelikož je nádoba ze sklolaminátu, je v ní možné uchovávat i agresivní posypovou sůl. Ze přední strany je tzv. výsypný otvor pro pohodlné nabírání posypového materiálu lopatou. Výsypný otvor je navržen tak, aby se do nádoby nedostala vlhkost a nedocházelo k zamrzání.

Nádoby na posyp se nejčastěji umisťují v přímé blízkosti chodníků a jiných komunikací. Posypovky nabízíme jednak v různých velikostech, ale i v provedení s výsypným otvorem nebo bez něj. Součástí může být kotvící oko pro uzamčení proti krádeži celé nádoby, uzamčení víka boxu proti neoprávněnému vniknutí. V nabídce parametrů nádoby naleznete i volbu zakoupení samolepky s označením ,,ZIMNÍ POSYP" ve dvou velikostech. V příslušenství můžete také zakoupit i zimní posypovou sůl.

 

Technická specifikace nádoby

Objem: 110 litrů
Materiál: Skelný laminát, kompozit ze skleněných vláken a pryskyřice
Rozměr: viz. tabulka č.1
Povrch: Snadno omyvatelný
Barva: Žlutá
Panty: Nerezová ocel

 

 Tabulka č.1 

Bez názvu

 

Uzamykání

Volbou tohoto parametru můžete víko nádoby uzamknout proti nežádoucímu vniknutí. K nádobě je z vnitřní strany přišroubováno speciální kování. Součástí je visací zámek s náhradními klíčky.
 

Kotvení proti krádeži

Při zvolení tohoto parametru bude v zadní části nádoby přišroubováno kotvící oko. Provlečením bezpečnostního lana nebo řetězu můžete nádobu uchytit k pevnému bodu.


Samolepka

Volbou tohoto parametru získáte samolepku s nápisem ,,ZIMNÍ POSYP", kterou můžete umístit například na víko nádoby na posyp. Samolepkou dosáhnete snadno a rychle účelového označení bedny.
Samolepky nabízíme ve dvou velikostech a to velkou o velikosti 295 ×181 mm a malou o velikosti 215 ×130 mm.

 

Foto je ilustrační.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádoby na zimní posyp
Hmotnost: 12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: