Nádoby na zimní posyp 550 l s výsypem + velká samolepka ZIMNÍ POSYP

Kód: 1205
Akce + DÁREK ZÁRUKA 5 LET MNOŽSTEVNÍ SLEVA
ZdarmaZdarma 9 520 Kč –6 %
Nádoby na zimní posyp 550 l s výsypem  + velká samolepka ZIMNÍ POSYP
9 520 Kč –6 % 8 995 Kč / ks 10 884 Kč včetně DPH
Skladem

Vysoce kvalitní nádoba na sůl a písek ze sklolaminátu. Nabízíme ve velikostech 110 až 1 100 litrů. Nejoblíbenější typ posypové nádoby v ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádoby na zimní posyp 550 litrů s výsypem

Nádoba na zimní posyp, také označována jako box na sůl či bedna na štěrk. Jak z názvu vyplývá jedná se o nádobu na zimní posyp. Jelikož je nádoba ze sklolaminátu, je v ní možné uchovávat i agresivní posypovou sůl. Ze přední strany je tzv. výsypný otvor pro pohodlné nabírání posypového materiálu lopatou. Výsypný otvor je navržen tak, aby se do nádoby nedostala vlhkost a nedocházelo k zamrzání. Při zakoupeni nádoby získáte jako dárek samolepku s nápisem ,,ZIMNÍ POSYP", kterou můžete umístit například na víko nádoby na posyp.

Technická specifikace nádoby

Objem: 550 litrů
Materiál: Skelný laminát, kompozit ze skleněných vláken a pryskyřice
Rozměr: viz. tabulka č.1
Povrch: Snadno omyvatelný
Barva: Žlutá
Panty: Nerezová ocel

 

 Tabulka č.1 

Bez názvu

 

Uzamykání a kotvení proti krádeži 

Ke sklolaminátové nádobě můžeme na zakázku vyrobit nejen uzamykání, které slouží proti nežádoucímu vniknutí, ale také kotvení proti krádeži, kdy v zadní části nádoby je přišroubováno kotvící oko. Provlečením bezpečnostního lana nebo řetězu můžete nádobu uchytit k pevnému bodu. V případě Vašeho zájmu prosíme o uvedení do poznámky, kdy Vám bude vytvořena cenová nabídka.


Samolepka

Při zakoupeni nádoby získáte jako dárek samolepku s nápisem ,,ZIMNÍ POSYP", kterou můžete umístit například na víko nádoby na posyp. Samolepkou dosáhnete snadno a rychle účelového označení bedny.

 

Foto je ilustrační.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: