Podmínky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zásilku překontrolujte ihned při převzetí a až následně potvrďte dopravci přepravní list. V případě zjištění poškození, zásilku nepřebírejte. Pokud poškozenou zásilku převezmete a potvrdíte dopravci bezvadný stav, nelze zásilku následně reklamovat pro poškození.

V případě poškození během záruční lhůty nás informujte o reklamaci telefonicky nebo e-mailem.
Zboží zašlete na naši adresu bez dobírky.
Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu.

Na www.zahradni-lavicky.cz nakupujete bez rizika - máte právo na vrácení zboží do 14 dnů. Pokud s dodaným výrobkem nebudete spokojeni, sdělte nám to telefonicky nebo e-mailem během 14 dnů od dodání. Zařídíme vrácení výrobku a stornujeme fakturu odpovídajícím dobropisem.

Jistě budete mít pochopení pro to, že vrácení lze provést pouze tehdy, obdržíme-li zboží bez známek používání, v originálním obalu a v rámci stanovené lhůty. Riziko a náklady spojené s dopravou zboží zpět k nám jdou na Vaše náklady.

Právo na vrácení zboží se nevztahuje na nákupy mimo rámec standardní nabídky, zakázkovou výrobu a zboží, na které byla poskytnuta zvláštní cena. Více informací naleznete na níže uvedených odkazech.

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY-PROFIBA

PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

REKLAMAČNÍ PROTOKOL

FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY